Skip to content

faq

پرسش های متداول

سوالات متداول (امور سفارشات، ارسال و تحویل)
بله، فعلاً امکان ثبت سفارش از طریق اینستاگرام نیز وجود دارد.

پس از انتخاب محصول یا محصولات مورد نظر و اعلام قیمت و شماره کارت از سوی ادمین، با پرداخت مبلغ و ارسال تصویر فیش واریزی سفارش خود را ثبت می نمایید.

خیر، قیمت ها، نحوه ارسال و مدت زمان تحویل در خرید از وب سایت و اینستاگرام یکسان است.

سفارشات پس از ثبت، از 24 تا 72 ساعت نیاز به زمان برای آماده سازی دارد که پس از آن در اولین روز شنبه و سه شنبه ارسال می گردد.

کلیه سفارشات در داخل مشهد با پیک و خارج از استان با تیپاکس یا بنا به درخواست پست هوایی سریع ارسال می گردد.

بله، هزینه ارسال، چه داخل مشهد و چه خارج از مشهد بر عهده مشتری و بصورت پس کرایه می باشد.
هزینه ارسال با توجه به وزن محصول متغیر است. در پست تیپاکس میانگین بین 20 تا 35 هزار تومان می باشد. برای آن دسته که پست هوایی(فوق سریع) را انتخاب می کنند، این هزینه ها تا 50% می تواند بیشتر باشد.
بله، سفارش های ارسال شده از هر طریق که کوکی موکی ارسال نماید قابل رهگیری می باشند

درصورتیکه مأمور تحویل مراجعه نماید و برای تحویل حضور نداشته باشید، می توانید با مراجعه به نزدیک ترین دفترهمان پست نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. در غیر اینصورت مرسوله برگشت می خورد و هزینه های افزوده جهت برگشت و پست مجدد بر عهده مشتری خواهد بود. ضمن اینکه احتمال صدمات به بسته بندی یا خود کالا و کاهش تازگی برخی محصولات خوراکی در شرایط برگشت و پست مجدد بیشتر خواهد شد!

با وجود اینکه کوکی موکی در بسته بندی های خود برای جلوگیری از این اتفاق پیش بینی های لازم را انجام می دهد، اما در کلیه روش های ارسال امکان این اتفاق همچنان وجود دارد  و غیر قابل اجتناب است. اما در صورتیکه عکس کالای معیوب را به صورت کامل برای ما ارسال کنید و مورد تایید باشد به همان میزان کالای صدمه دیده برای شما ارسال میگردد اما در این شرایط ، هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

در این صورت موضوع را به ادمین صفحه اینستاگرام کوکی موکی اطلاع خواهید دهید و اگر تا آن زمان سفارش شما آماده نشده باشد، با اعلام شماره کارت، سفارش شما لغو و مبلغ تا حداکثر سه روز کاری به شما برگشت داده خواهد شد. اما درصورتیکه مراحلی از آماده سازی سفارش شما طی شده باشد امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت. در مورد محصولات غیر خوراکی نیز فقط پیش از ارسال امکان کنسلی فراهم است.
در این صورت موضوع را به ادمین صفحه اینستاگرام کوکی موکی اطلاع دهید و اگر تا آن زمان سفارش شما آماده نشده باشد، با اعلام سفارش جایگزین، سفارش شما تغییر می کند. اما درصورتیکه مراحلی از آماده سازی سفارش شما طی شده باشد امکان تغییر سفارش وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که ممکن است فرآیند تغییر سفارش، باعث تأخیر در ارسال و تحویل مرسوله گردد. در مورد محصولات غیر خوراکی نیز فقط پیش از ارسال امکان تغییر وجود خواهد داشت.
خیر، در حال حاضر کوکی موکی هیچ فروشگاه و شعبه ای برای فروش محصولات خود ندارد و تنها از طریق وب سایت یا صفحه اینستاگرام خود اقدام به فروش می کند.

بله، امکان ارسال سفارش به خارج از ایران بصورت هوایی میسر است.

سوالات متداول (محصولات)
در حال حاضر محصولات کوکی موکی شامل انواع کوکی، موسلی گرانولا، نات بار، کورن فلکس، چیزکیک، انواع شکلات و بیسکوئیت، کره بادام، فندق، پسته و نارگیل می باشد. در آینده هم به این محصولات اضافه خواهد شد، هم محصولات تزئینی، اکسسوار، صنایع دستی، کاربردی و… را در سبد محصولات خود خواهیم داشت.
از طریق قسمت بلاگ در سایت کوکی موکی یا صفحه اینستاگرام ما می توانید به مقاله ها و مطالب مفیدی در مورد این موضوعات دسترسی داشته باشید.

خیر. بسته بندی های میکس ، یک پک میکس از پر فروش ترین کوکی ها به صورت پیش فرض آماده میشود .

نحوه مصرف هر کدام از محصولات به شکل مختصر در تب مشخصات هر محصول خوراکی ذکر شده و البته ادمین صفحه اینستاگرام هم در این خصوص میتونه به شما کمک کنه.
با اینکه بیشتر محصولات کوکی موکی در دسته محصولات رژیمی میگنجه، اما به دلیل جلب رضایت مشتریانی که دنبال محصولاتی غیررژیمی هم هستند، برخی از محصولات ما نیز غیر رژیمی تولید شده و این مورد در تب مشخصات محصولات خوراکی درج گردیده است.
این موضوع در تب مشخصات محصولات خوراکی درج شده. با توجه به استفاده از مرغوب ترین و سالم ترین مواد و حذف مواد مضر، محصولات کوکی موکی برای غالب افراد، خواه سالم یا بیمار مفید و مقویست. با این حال توصیه میشه پیش از مصرف با پزشک خود نیز مشورت کنید.
کلیه محصولات کوکی موکی با مواد اولیه طبیعی و بدون افزودنی های شیمیایی و صنعتی می باشد.
تاریخ هر محصول، در تب مشخصات محصولات خوراکی درج گردیده است.

نحوه نگهداری محصول در تب مشخصات محصولات خوراکی به اختصار درج گردیده است.

در گروه محصولات رژیمی تنها از شیرین کننده هایی مانند شیره انگور و خرما، عسل طبیعی یا به درخواست مشتری استویا استفاده می شود. در محصولات دسته غیر رژیمی نیز فقط شکر قهوه ای درجه یک مورد استفاده قرار می گیرد.
خیر، هیچ کدام از آن دسته محصولات کوکی موکی که در بیش از یک نوع بسته بندی ارائه می شوند از لحاظ کیفیت با هم تفاوت ندارند.
خیر، کوکی موکی در محصولات خود از دستورالعمل های منحصر به خود استفاده می کند، به همین دلیل جز مواد اصلی و مورد توجه مصرف کننده، سایر موارد را مشخص نکرده است.
همه محصولات کوکی موکی برای گیاهخواران و بیشتر آنها برای وِگن ها نیز مناسب است. این مورد در تب مشخصات محصولات خوراکی، برای هر کدام از محصولات مشخص شده است.
کوکی موکی با هدف تولید محصولاتی با استانداردهای بالا، وفادار به نسخه اصلی دستورالعمل پخت، همراه با چاشنی خلاقیت با نگاه سلامت جامعه و رفع نیاز مشکل پسندان، محصولات خود را تولید کرده است. افزایش انرژی، تقویت سیستم گوارش، کاهش جذب کالری، تقویت سیستم ایمنی، تنظیم فشار خون، تأمین بسیاری از ویتامین ها، طعم و بوی عالی، ماندگاری بالا، حجم بیشتر انواع میوه های خشک و مغزهای آجیلی در مقایسه با محصولات مشابه، رسپی های جدید، شیرین کننده های طبیعی، چربی های مفید و تنوع محصولات، فقط قسمتی از مزایای محصولات کوکی موکیه که بصورت حقیقی به بدن شما هدیه میده.
در این قسمت توصیه می شود مبتلایان به بعضی بیماری ها یا افرادی که مستعد برخی مشکلات پزشکی هستند، آن محصول را کمتر مصرف نمایند و درصورت تمایل به استفاده بیشتر، پیش از آن با پزشک خود مشورت نمایند. در عین حال مصرف به اندازه و متعارف آن محصول، برای هیچکدام از موارد مندرج در منع مصرف آن، مطلقاً مشکلی پدید نخواهد آورد.
میوه های مورد استفاده معمول در قسمت مشخصات محصولات ذکر شده است اما با توجه به فصلی بودن برخی میوه ها، درصورت عدم دسترسی و موجود بودن آن میوه، از میوه جایگزین استفاده می شود. البته این در مورد محصولاتی که نام آن میوه خاص در اسم محصول به کار رفته است صادق نمی باشد.

به ما بپیوندید

فروشگاه

بلاگ

سوالات متداول

درباره ما

رویدادها

تماس با ما